Чому Україні необхідно впроваджувати лізинг землі

Популярне

COVID-19: Інтерактивна мапа України

Інтерактивна мапа поширення COVID-19 територією України. Мапа відображає дані МОЗ України та результати досліджень, які проводяться вірусологічною референс-лабораторією Центру...

Тиждень із симптомами COVID-19 – власний досвід журналіста

Заходи щодо попередження захворювання та недопущення поширення вірусу SARS-CoV-2 (коронавірус) діють в місті Києві ось уже третій тиждень поспіль....

Шестиденка і миттєве звільнення: що чекає українців

Не вщухають запеклі дебати навколо гучного законопроекту №2708 "Про працю". Представники профспілок називають його рабським, юристи впевнені в тому,...

Необхідність впровадження лізингу землі в Україні пояснюється тим, що цей фінансовий механізм є перспективним механізмом з відвертими перевагами, який сприятиме розвитку українського аграрного бізнесу різних рівнів. Для запровадження лізингу землі необхідні законодавчі зміни та державна підтримка аграріїв, які будуть користуватися таким лізингом. Таку думки висловив UA-Times під час обговорення Національної економічної стратегії-2030 юрист Правничої фірми «Софія» Микулін Павло Іванович.

Сучасний стан лізингу землі, потреба у новому

Лізинг є різновидом послуг, які надаються в господарській сфері. Об’єктом лізингу може бути нерухоме і рухоме майно, яке характеризує основні фонди, не заборонені законом до вільного обігу на ринку і щодо якого немає обмежень про передачу його в лізинг.

Про запровадження ринку лізингу, де об’єктом є земля сільськогосподарського призначення, не могло йтися у зв’язку із наявним мораторієм на продаж земельних ділянок с/г призначення. Із прийняттям так званого закону про ринок землі (закони №552-IX, №2178-10) ситуація кардинально зміниться, оскільки вільний обіг аграрних земель створить підвалини для розвитку земельного лізингу.

Станом на сьогодні, поняття «лізинг землі» як таке відсутнє в законодавстві України. При цьому, термін «лізинг» міститься загальних рамках, встановлених цивільним кодексом та Законом України «Про фінансовий лізинг». Однак є норми у яких прямо сказано, що лізинг землі забороняється.

Загальна кількість земель в Україні, за даними Держгеокадастру, становить 60,4 млн. га., з яких 42,4 млн. га – це землі с/г призначення, з яких щорічно обробляється понад 32 млн. гектарів, при цьому близько 75% перебуває у приватній власності (31,1 млн. га).

Земля, що нині перебуває у приватній власності фізичних та юридичних осіб, з прийняттям нового закону про ринок землі відкриє для власників можливість її продажу. Великий бізнес, які є орендарями великих масивів аграрних земельних ділянок, будуть зацікавлені придбати орендовані земельні ділянки. Разом з цим, у агрохолдингів посилиться інтерес у розширенні меж свого бізнесу за рахунок нових земель.

В Україні існує розвинутий ринок лізингу сільськогосподарської техніки. Лізинг землі надасть спеціалізованим лізинговим компаніям перспективи для стратегічного планування власного бізнесу.

Крім всього, не варто забувати про фермерські господарства. Для даної категорії актуальним постане питання залучення фінансів задля здійснення операцій із землею. Лізинг землі може стати для фермерів інструментом фінансування угод купівлі-продажу землі, які укладатимуться після відкриття ринку землі.

Переваги лізингу землі

Особливість лізингу землі полягає в тому, що об’єктом такого лізингу є землі с/г призначення.

При цьому слід зважати, що лізинг землі має спільні риси з іншими схожими інститутами такими як оренда, у тому числі оренда з викупом, купівля-продаж з розстроченням платежу. Такі риси полягають у наступному: спільним об’єктом відповідних договорів може виступати нерухоме майно, сплата належних платежів за договором може здійснюватися строково.

Земельний лізинг, може використовуватися сільськогосподарськими виробниками з метою розвитку бізнесу, залучення додаткових коштів та активів у сільськогосподарське виробництво, інтенсифікації сільськогосподарського виробництва, збільшення можливостей щодо його розширення.

Переваги лізингу землі порівняно із існуючою системою оренди земельних ділянок можна окреслити наступним чином:

  1. Покупці землі можуть отримати фінансові інструменти для фінансування угод купівлі-продажу землі. Лізингоодержувач має можливість отримати предмет лізингу із суттєво меншою сумою власних вкладень, страхові платежі можуть бути розподілені разом із лізинговими платежами протягом строку дії договору лізингу землі.
  2. Переваги у сервісі, що надається спеціалізованими лізинговим компаніями. Останні не вимагають такої ґрунтовної кредитної історії клієнта, як це необхідно при банківському кредитуванні. Лізингові компанії придбають предмет лізингу на замовлення клієнта, відповідно до його вимог і специфікацій. Вони ж здійснюють постачання (за потреби), реєстрацію і страхування обраного клієнтом предмету лізингу, знімаючи ці обов’язки з плечей клієнта.
  3. Лізингові правовідносини здійснюються швидше, порівняно із такими при кредитуванні. Крім того, лізингові правовідносини не потребують застави.

Потенційні законодавчі ініціативи для впровадження лізингу землі

Зрозумілим є те, що реалізація окреслених переваг лізингу землі неможлива без законодавчого врегулювання. Використання землі як об’єкту лізингу цілком можливе, за умови зміни чинного земельного законодавства та законодавства про лізинг у частині, яка стосується оборотоздатності землі та законодавства про фінансовий лізинг щодо об’єкту (предмету лізингу).

Пропонуємо наступні зміни у земельному та господарському законодавстві задля ефективного функціонування механізму лізингу землі:

1) Першочергово слід скасувати законодавчу заборону лізингу в земельній сфері.

2) Доцільно надати лізинговим компаніям юридичну можливість набувати прав власності на землі сільськогосподарського призначення з метою укладення та виконання лізингової угоди щодо цієї землі, та/або на період, поки земля вилучена лізинговою компанією за угодою, яка не виконується лізингоодержувачем, з метою реалізації такої землі іншим власникам.

3) Потрібно змінити закон таким чином, щоб оперативний лізинг землі міг здійснюватися на підставі договору оренди з викупом. З цією метою слід доповнити законодавство України положенням про те, що особа вправі, за дорученням клієнта, який є виробником, у порядку фінансування її діяльності купувати земельну ділянку з метою надання її в оренду третій особі за її дорученням та в її інтересах з оформленням прав на себе з подальшим можливим оформленням прав на лізингоодержувача.

4) Запровадити компенсацію ставок процентів за договором лізингу, зокрема внести зміни до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства» та прямо передбачити можливість державної підтримки у формі компенсації ставок за договором лізингу.

5) Брати вдалі приклади з іноземного досвіду. Доречним прикладом ефективного ведення аграрно-земельного лізингу є американські компанії REIT. REIT надають фінансові послуги по операціям із сільськогосподарськими землями для органічного землеробства. Вони спеціалізується на викупі землі під потреби своїх клієнтів, надання їх в лізинг, оренду на вигідних умовах, або кредитування і фінансування операцій із землею для потреб фермерів.

6) Запровадити зворотній лізинг, який втілюється за наступним алгоритмом: компанія- лізингодавець купує землю, яка орендується фермером у інших власників на умовах короткострокової оренди, і надає фермеру у дострокову оренду або в лізинг. Або та ж компанія викуповує землю та повертає її колишньому власнику у лізинг.  Такий досвід існує в Канаді.

7) Разом із визначенням земельного лізингу у законодавстві, наступними кроками, які має втілити уряд для розвитку даної сфери є залучення фінансових ресурсів. Сільськогосподарські виробники потребуватимуть залучення фінансів у свою діяльність, що можна виконати застосовуючи механізми фінансового лізингу. Розширення Державної програми здешевлення кредитів для аграріїв і на лізингові платежі, розширення Державної програми «Дешеві кредити 5-7-9%» і на лізингові компанії надасть доступ до дешевших фінансових ресурсів.

Висновки

В Україні існують різні категорії суб’єктів господарювання: великий бізнес, спеціалізовані лізингові компанії, фермерські господарства, які володіють значною часткою земель сільськогосподарського призначення та зацікавлені у фінансуванні господарських операцій, пов’язаних із ними.

Впровадження правових механізмів надання землі у лізинг є актуальним в контексті відкриття ринку землі в Україні. Зацікавлені суб’єкти отримають у користування більші обсяги земель для здійснення діяльності (великий бізнес), ширші можливості скористатись правом розпорядження с/г землею (фермери) та нові стратегії ведення бізнесу (лізингові компанії).

Лізинг землі потребує державної підтримки, яка знаходитиме прояв у формі компенсації ставок за договором лізингу, здешевлення кредитів (для аграріїв).

Втілення в життя механізму лізинг землі потребує змін у ряді чинних нормативно-правових актів.

Читайте також: “Національна економічна стратегія-2030 очима експертів”


загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Український бренд одягу

Найновіше

“Ще не вмерла” – польський поет написав про Україну

Українським дослідникам вдалося віднайти фрагмент історичної листівки початку ХХ століття. На ній відозва до українського народу поляка Людвіка Томанека...

Асоціація платників податків підписала Меморандум про співробітництво з Державною митною службою

24 лютого 2021 року президент Асоціації платників податків України (далі - АППУ) Грігол Катамадзе, генеральний директор АППУ Людмила Герасименко, віце-президент  АППУ з питань митної політики...

За скільки продали «Пирогово»?

17 лютого відбулося фінальне засідання у справі щодо забудови особливо цінних земель довкола музею "Пирогово". Ряд земельних ділянок історико-культурного призначення намагається забудувати компанія, імовірно...

Експерт: на гривню буде тиснути погіршення ситуації з COVID-19

Курс гривні в понеділок, 1 березня, торгується на рівні 28 гривень за долар. Валютний ринок шукає баланс і намагається вгадати розташування сил. Що можна...

За минулий тиждень хворих на COVID-19 виявилося на 10 тисяч більше, ніж тиждень раніше

За минулий тиждень коронавірус виявили у 44 472 українців. Це на 10 285 хворих більше, ніж було в середині лютого - згідно з показникам...

- Advertisement -

Обмен Валют

Думай

Вчителька з Афганістану: “Найзаповітніше бажання моїх учнів – жити без страху та війни”

Нещодавно в 70 країнах світу, включно з Філіппінами, США, Україною, Німеччиною, Південною Африкою, Китаєм і Південною Кореєю пройшла міжконтинентальна...

Читай

За минулий тиждень хворих на COVID-19 виявилося на 10 тисяч більше, ніж тиждень раніше

За минулий тиждень коронавірус виявили у 44 472 українців. Це на 10 285 хворих більше, ніж було в середині...

Теж цікаво

Блоги

Вікторія ТЮТЮННИКОВА | З 1 січня у закладах загальної середньої освіти діє новий Санітарний регламент: ключові моменти

Міністерство охорони здоров’я затвердило новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти. Таким чином, втратили чинність Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх...

Андрій ЗАБЛОВСЬКИЙ | Технологічні тренди 2021-го: як утриматися на плаву в епоху радикальних змін та трансформацій

Світ, до якого ми звикли та в якому було досить комфортно, змінюється у нас на очах шаленими темпами. Швидкість та незворотність цих змін особливо...

Вікторія ТЮТЮННИКОВА | ВР усунула правову колізію у вимогах до статуту товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю

3 лютого 2021 року був прийнятий Закон України «Про внесення змін до Господарського кодексу України щодо усунення правових колізій у вимогах до статуту товариств...

Максим ОРЫЩАК | Новая выгодная ипотека

Стимулировать бизнес активность в стране, поддерживать банковский сектор, увеличивать потребительский спрос на недвижимость и создавать рабочие места будут через условия выгодной и доступной ипотеки....

Вікторія ТЮТЮННИКОВА | З 1 січня запроваджено єдиний рахунок для сплати податків та ЄСВ: відповідаємо на УСІ найважливіші питання

Єдиний рахунок - це рахунок, який може використовуватися платником податків для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків та зборів, передбачених Податковим Кодексом,...
- -