Юрій Моша – засновник і керівник імміграційної компанії “Другий паспорт”
Як відомо, створений мною в США міжнародний центр імміграційного консалтингу “Другий паспорт” успішно співпрацює з партнерськими представництвами в країнах пострадянського простору за умови укладення договору франшизи. Подібних офісів з початку 2020 року в Україні, Білорусі, Росії, Узбекистані, Казахстані та Киргизстані відкрито вже тридцять п’ять. У планах компанії “Другий паспорт” передбачається продовження бізнес-експансії. У 2020 році ми поставили перед собою амбітне завдання досягти позначки 100 представництв, які будуть працювати на основі франчайзингу в раніше освоєному територіальному просторі, а також в Закавказзі, Грузії, Вірменії, Азербайджані, Таджикистані. В Україні “Другий паспорт” планує зацікавити для співпраці партнерів із Західних регіонів, Одеської області, Центральної частини країни.
Крім того, вивчаючи досвід найбільших міжнародних компаній, таких, наприклад, як McDonald’s, я задумав розширити і зміцнити бізнес, шляхом відкриття генеральних представництв в державах, де бренд “Другий паспорт” вже відомий. McDonald’s теж починав з франчайзингу, але при цьому сьогодні ця компанія має багато генеральних підприємств по всьому світу.
Тема імміграції та міграції в сучасному світі з кожним роком набуває все більшої актуальності. І мова йде не тільки про зміну постійного місця проживання для клієнтів “Другого паспорта”, але і про можливість отримання освіти в інших країнах, контрактного працевлаштування, лікування, туризму в кінцевому підсумку. Моє завдання, а також очолюваної мною компанії полягає в наданні якісного сервісу в цих питаннях і я готовий ділитися своїм досвідом зі своїми майбутніми партнерами та колегами.
Я кілька років працював над вивченням теми функціонування генеральних представництв і з фінансистами розробив бізнес-план, згідно з яким мої майбутні партнери – керівники зможуть протягом перших 22 місяців окупити свої інвестиції, пов’язані з покриттям витрат на запуск “Дочок” “Другого Паспорту”. Звичайно ж, успіх буде забезпечений за умови правильного підходу до ведення бізнесу, його прозорості і зміцнення довірчих відносин з колегами з головного Нью-Йоркського офісу. Для нас репутація – це основний фактор, на підставі якого cформована корпоративна культура “Другого паспорту”. Крім того, її компонентом є прийнята система лідерства. Лідери завжди вітаються в нашій команді.
Звичайно ж, зі свого боку я гарантую навчання технології роботи компанії, своє особисте менторство, постійну інформаційну та консультаційну підтримку, регулярні закриті вебінари в прямому ефірі, а також можливість пройти практичне навчання в центральному офісі компанії в Нью-Йорку.
Крім того, керівники генеральних представництв отримають пріоритет в отриманні заявок від центрального офісу в регіоні функціонування, доступ до корпоративної CRM-системи, що дозволяє відстежувати всіх клієнтів, корпоративний брендбук для оформлення офісу, рекламу офісу на нашому офіційному сайті і рекламу генерального представництва на всіх інтернет-ресурсах “Другий Паспорт”. Потенційні керівники зможуть придбати частку володіння в представництві компанії 50%. Крім того, генеральне представництво – це статусний офіс компанії, який не тільки надає послуги клієнтам, але й має можливість залучати нових франчайзі, демонструючи їм роботу офісу на своєму прикладі. Йдеться про додатковий заробіток і зміцнення бізнесу для керівників генеральних представництв.
Детально, всі нюанси співпраці описані на офіційному сайті компанії “Другий паспорт “.
Наша компанія співпрацює з колегами в 70 розвинених країнах світу, а це десятки досвідчених юристів і імміграційних консультантів. Ці країни є потенційними напрямками для розвитку подальшого бізнесу. Пройденою стежкою йти завжди легше, особливо будучи інформаційно і технологічно підкованими.
Я особисто відкритий для діалогу 24 години на добу. Дерзайте. Все більше розвинених країн світу відкриває кордони для кваліфікованих фахівців з країн, які не входять до Європейського союзу, запрошуючи їх на роботу. З 1 березня 2020 року набере чинності новий німецький міграційний закон, який полегшує українцям легальне працевлаштування. Канада до 2022 року розраховує прийняти понад мільйон мігрантів з усього світу і вже в поточному році розглядає запуск проекту по лібералізації режиму поїздок громадян України до Канади. В цілому, можливості імміграції та міграції тільки розширюються.
Юрій Моша – засновник і керівник імміграційної компанії “Другий паспорт”