Реклама на сайті

UA-times.com – нове якісне інформаційне онлайн-видання в Україні.
Найсвіжіші та найактуальніші новини, ексклюзивні інтерв’ю, аналіз політичних, економічних і суспільних процесів в Україні та за кордоном від команди професіоналів.
Ми адаптовані під всі види пристроїв – телефони, планшети та десктопи.

Рекламні можливості:
– Нативна реклама. Можливість органічно інтегрувати бренд в редакційний контент.
– PR та рекламні тексти. Найпростіший і найдоступніший спосіб заявити про ваш бренд / продукт / послугу.
– Медійна реклама. Брендування, банери, всі види відео. Можливість таргетування. Можливість прогнозувати охоплення, частоту контактів і кількість кліків.

Редакційні формати: Аналітика, блоги, тексти, відео, лонгріди, фотофакти.

Про що ми пишемо:
Аналітика та новини. Ми оперативно, якісно і об’єктивно інформуємо читачів про те, що відбувається, аналізуємо інформаційні потоки і публікуємо головне. Статті, аналітика, розслідування, інтерв’ю, відео – все, що дозволяє читачам правильно розуміти те, що відбувається в країні.

Економіка і бізнес. Ми стежимо за актуальними економічними і бізнес-подіями, залучаємо експертів. Готуємо ексклюзивні матеріали, які дозволяють читачеві приймати вірні рішення.

Life, Lite – Культура, Спорт, Технології, Шоубіз. Ми пропонуємо не тільки новини, але і можливості для натхнення і самореалізації. Ми залучаємо лідерів думок з різних сфер, говоримо про життєві цінності, розповідаємо історії успіху і про те, як цікаво провести вільний час.

Запрошуємо до співпраці!
+38093 366-43-21,
editor@ua-times.com
Служба реклами UA-times.com