Відгуки про роботувебкам моделью

З перших рук.

Працюючи у студії «Сhat Room», ти стаєш частиною командної взаємодії, яка зміцнюється в міру нашої співпраці. Тому в цьому розділі ми зібрали думки наших діючих моделей про роботу в зарубіжних онлайн чатах та їхнє ставлення до веб-індустрії в цілому.

#1

Відгуки моделей про роботу в веб-індустрії.

Дізнайся, чому деякі з наших моделей обрали цю професію, і які плюси вплинули на їх вирішення.

Вебкам модель отзывы фото №1

Я дуже довго шукала роботу. Здебільшого пропонували роботу у сфері ескорту чи стриптизу. Мені дуже потрібні були гроші, але, щоб мене хтось чіпав, допустити я не могла. На моє щастя, я натрапила на оголошення про роботу вебкам моделлю. Студія була, але мене обіцяли навчити всім необхідним навичкам. Я не роздумуючи купила квиток на літак і за кілька днів вже була на студії. Так як я до цього пробувала працювати вдома, я знала, що тут мені точно заплатять і я знала, що в цій сфері можна заробити багато грошей за короткий термін. Але коли я працювала сама, я не розуміла, що потрібно робити, щоб дохід був стабільним та як його збільшити. На студії ж мені дійсно розповідали як треба поводитися, що потрібно робити, як зачепити мемберів і так далі. Першого місяця я заробила 30 тисяч грн. Згодом я почала вкладатися у свою зовнішність та у свій розвиток. Я змогла зробити собі дві пластичні операції, забити тіло татуюваннями, пройти багато корисних та цікавих курсів, отримала диплом. Зараз я продовжую працювати і займаюся тим, що мені подобається. Тому що мені легко вдається поєднувати роботу з моїми захопленнями та хлопцем :D

Вебкам модель отзывы фото №2
Знайти хорошу роботу з вільним графіком та гідною оплатою нелегко. Мені пощастило, що подруга розповіла мені про можливість підробляти веб-моделлю. Вона вже три місяці працювала у цій сфері та була дуже задоволена. Я теж вирішила скуштувати і тепер розумію, як це круто! Зручний графік, легко поєднувати з лекціями та факультативами. Відмінна можливість підтягнути знання англійської мови спілкуючись із людьми з різних країн, і при цьому я забезпечую повну фінансову незалежність! Не треба бути семи п'ядей на лобі, просто сиди і фліртуй з хлопцями.
Вебкам модель отзывы фото №3
Я вирішила спробувати себе як веб-модель, бо я мав багато вільного часу, потрібні були гроші і найголовніше — мені було цікаво. Почала ходити до студії «Сhat Room» і вже десь за два місяці почала непогано заробляти. Спілкування буває різним: в основному приємні та легкі чоловіки, звичайно, неадеквати теж трапляються, але з ними я все перекладаю жартома і приватні чати цілком нормальні. Найважливіше, що я придбала для себе, працюючи в цій сфері, — це підвищення самооцінки. Я стала більш впевненою та розкутою у стосунках з чоловіками та в житті. У мене більше немає комплексів щодо своєї зовнішності, я навчилася позувати перед камерою та легко відчувати співрозмовника. І так, я добре заробляю))
Вебкам модель отзывы фото №4
Я недавно відучилася на візажиста і почала освоювати свою професію в реальному житті. Щоб досягти успіху мені необхідно було багато практикувати і напрацювати велику базу клієнтів, тому. Я почала робити макіяж за невелику вартість, розміщувала оголошення у соціальних мережах, робила макіяж на виставках краси тощо. Багато працювала, вкладала всі свої кошти в хорошу косметику та рекламу, але грошей катастрофічно не вистачало, почала шукати роботу в інтернеті, натрапила на оголошення про роботу веб-моделлю і вирішила спробувати. Хороші гроші стала отримувати одразу, принагідно робила макіяж дівчатам зі студії. Сьогодні я нічого не потребую, і навіть подумую відкрити свій салон краси.
Вебкам модель отзывы фото №5
Для мене це не основна робота... Вдень я працюю за фахом і намагаюся розвиватися за тією професією, за якою здобула освіту. А робота вебкам-моделлю це моє хобі, яке приносить гроші.

#2

Работа вебкам-модельювідгуки.

Послухай думку наших моделей про роботу в веб-індустрії, що чекає вас на цьому шляху і чи так це складно, як може здатися?

Работа в вебкам отзывы фото №1
Я навчаюсь в університеті та підробляю в мережі веб-моделлю. Працюю 5 годин на добу та заробляю більше 120 тисяч на місяць. Робота легка - сиди собі перед екраном ноутбука, та спілкуйся з американцями та європейцями. Знання мови для цього потрібні мінімальні. Дівчатам, хто хоче спробувати себе в ролі веб-моделі, дам пораду: з самого початку працювати тільки через перевірених посередників, а краще з студією, що добре зарекомендувала себе. Вони беруть він всі організаційні моменти, навчання і багато чого. Гроші забираю раз на місяць як зарплату. Загалом, якщо ви любите спілкуватися, то робота веб-моделлю якраз для вас.
Работа в вебкам отзывы фото №2
«Сhat Room» моя друга студія і я дуже рада, що опинилася тут. У першій студії мене посадили за комп'ютер, абсолютно нічого не пояснивши, тому мені довелося викручуватись самій, виявляючи всі чудеса винахідливості. Пропрацювавши в такому режимі кілька днів, я вирішила піти і ніколи не повертатись у вебкам. Так би й вийшло, якби мені на очі не потрапило оголошення із запрошенням до студії «Сhat Room», де обіцяли високі заробітки, роботу з оператором та повну підтримку з навчанням. Останнє мене зацікавило найбільше, тому що я уявляла які великі суми можна заробити в цій індустрії, якщо мати певні навички. Мене це зачепило, і я вирішила спробувати знову. Опинившись тут, я придбала набагато більше, ніж мені обіцяли: тут я зустріла безліч цікавих, позитивних, творчих людей, я навчилася цінувати себе та свій час, я зрозуміла, чого хочу і як цього досягти. Дівчата, якщо ви вважаєте, що гідні більшого, ніж робота по 8-12 годин на добу за 25 000 на місяць, і ви творчі та амбітні, то вебкам чудовий старт!
Работа в вебкам отзывы фото №3
Я працюю у студії «Shat Room» вже 2 роки. Навчаюся в інституті і при цьому заробляю хороші гроші. Я можу дозволити собі шопінг, розваги, оренду затишної квартири. Минулого року я літала за кордон — мої подруги про це можуть лише мріяти. Хоча й доводиться постійно стежити у себе, т.к. глядачі недбалості не люблять.
Работа в вебкам отзывы фото №4
Чому я прийшла працювати у вебкам? Через цікавість та бажання розширити свої внутрішні та зовнішні кордони. Внутрішні, щоб позбутися рамок та стереотипів нав'язаними суспільством, сміття за яким не бачиш себе справжню, свої справжні бажання та прагнення. Зовнішні, щоб отримати фінансову незалежність і купити собі свободу від найму та прив'язки до одного місця проживання. Хочете знати, що мені казали мої «доброзичливці»?: «Усі нормальні люди працюють на п'ятиденці, і ти мусиш!», «працюй, щоб у майбутньому заробити собі на пенсію», «будь, як усі — не висовуйся», «які Мальдіви, закочуй губу і ора на двох роботах». А якщо я не хочу бути як усі? І так, я хочу дозволити собі злітати на Мальдіви не пахнучись на двох роботах!!) І вебкам забезпечує мені все це.
Работа в вебкам отзывы фото №5
Робота веб-моделлю стала для мене приємним відкриттям. Залучили гарний заробіток та індивідуальний графік роботи. У процесі спілкування з мембарами я добре почала розбиратися в косметиці. Змогла розкріпачитися, підвищити свій артистизм та навички перевтілення. Моя самооцінка підвищувалася щодня, оскільки компліменти сипалися регулярно. Я зрозуміла, що зовнішні дані не так важливі, як товариськість, доброзичливість та позитивний погляд на життя.

#3

Відгуки про роботу в веб-студії.

З'ясуйте, як професійні моделі користуються послугами студії, і які переваги це їм дає.

Работа в вебкам студии отзывы фото №1
На початку року кинув чоловік. Залишив мене і дитину без грошей, на орендованій квартирі. Я була у розпачі. Довелося переїхати з маленьким Сашком до мами. Жили всі разом на її пенсію, грошей не вистачало. Я вирішила, що більше не можу. Прочитала в інтернеті про роботу веб моделі та вирішила спробувати. Було складно спочатку, але через якийсь час я зрозуміла і звикла. З'явився стабільний добрий дохід. Дуже зручно самій вибирати, коли я працюватиму. Тепер я сама допомагаю своїй мамі, влаштувала маленького Сашка у приватний дитячий садок і тепер маю час на захоплення.
Работа в вебкам студии отзывы фото №2
Я вебкам модель у студії «Сhat Room». Я приїхала у 17 років до Днепра та вступила на економічний. Жила в гуртожитку з однокурсницею, з якою з другого курсу винаймали орендовану квартиру на двох. І з нею ж робили перші недосвідчені кроки у вебкамі. Зареєструвалися на двох сайтах та намагалися заробити, але нічого не виходило. Вся наша діяльність скотилася нанівець. Ми начиталися форумів, вирішили, що підемо працювати на студію, де є оператор-перекладач, хоча б на перший час. Працювати почали першого ж дня як прийшли, нами займався адмін і за нас все друкував, ми тільки рухалися і кокетували. На диво, ми заробили в перший же день стільки, що я змогла купити цілий холодильник їжі. Задоволені початком роботи та прийомом студії ми стали в графік, купили купу прибамбасів для роботи та працювали ночами, а вдень ми намагалися вчитися. Незабаром ми зрозуміли що на третьому курсі ми не здамо пару іспитів та не стали чекати відрахування та взяли Академ. Продовжували працювати у студії та заробляти за прогресивною шкалою. Це єдине, що нам було необхідно на той момент, батьки невдовзі дізналися про Академію, хотіли мене забрати додому до Казані, але я не хотіла втрачати заробіток, який дав мені нормальне життя, я відучилася на права, я купила автомобіль, я побувала в Європі. . І зараз я планую відновитися та отримати вишку. Але вже не впевнена, що я хочу бути економістом.
Работа в вебкам студии отзывы фото №3
Працюю у цій студії рік. Всі знання та досвід я придбала у тут. Адміністратори займалися моїм навчанням та вирішенням технічних проблем, моніторили роботу та вказували на помилки, підказували. Робота у комфортній обстановці у затишних домашніх інтер'єрах. Багато витрат студія бере на себе хороша техніка і камери, костюми, красиві фотосесії, просування. Без цього дійсно гарного заробітку (не середнього в $1.000) не видно. Головне знайти справді гарну та чесну студію. Я спочатку потрапила до «Сhat Room», тому в міру мого досвіду зростав і мій заробіток, тож рекомендую цю студію для старту.
Работа в вебкам студии отзывы фото №4
На сьогодні працюю в цій студії приблизно півтора роки, гроші заробляю добрі! Починала з дому, на старому ноутбуці з жахливою веб-камерою, постійно виникали технічні труднощі, не вистачало реквізиту, та й інтер'єр був такий собі. Щоб добре заробляти, все це було необхідно. Але я не стала вкладати гроші на покупку камери та ремонт, а почала шукати надійну студію та знайшла «Сhat Room». Затишні та комфортні кімнати, інтер'єр можуть підлаштувати під тебе, відмінна техніка та підтримка адмінів завжди чуйна!
Работа в вебкам студии отзывы фото №5
Я перейшла до «Сhat Room», слідом за подругою, з іншої студії. Я не один рік у цій темі і я знала, що рівень оплати праці більшою мірою залежить від мене, а не від студії. Тож пріоритетом був комфорт. Тут із цим все нормально. Відмінний посібник, окремі кімнати з кондиціонерами, метро близько, тобто. все що потрібно для зручної роботи. Також чудове технічне оснащення взагалі ніяких проблем з трансляціями.

Работа моделью в студии «____ Room»

Хочеш спробувати?

Якщо після прочитання відгуків про роботу вебкам-моделей тобі самій захотілося спробувати себе в цій індустрії, ми запрошуємо пройти співбесіду і наживо познайомитися з цією професією. Зв'яжіться з нами!

Робота вебкам моделлю

Веб модель отзывы фото
Работа для девушек отзывы фото

Познайомся з нашою пропозицією

Почни тут свою кар'єру.

Ми надаємо зручне робоче приміщення, професійне технічне обслуговування та навчання для дівчат, які хочуть заробляти гроші в онлайн відеочатах. Ти можете стати частиною команди, навіть якщо тільки замислюєшся про кар'єру чи готова розпочати вже зараз. Кваліфікований колектив спеціалістів студії «Shat Room» допоможе тобі правильно розпочати та успішно розвиватися в індустрії вебкам-бізнесу.

Вебкам студия в Москве

Оставь заявку

Приходь на співбесіду.

Якщо ти вирішила почати роботу вебкам-моделлю, записатися на співбесіду або просто поставити питання, що тебе цікавить, заповни цю форму зворотного зв'язку, і ми передзвонимо тобі найближчим часом.

Або просто поспілкуйся зі спеціалістом студії «Shat Room» безпосередньо за номером: 8 (985) 888-74-30

Ваша заявка была отправлена. Специалисты «Сhat Room» свяжутся с вами в ближайшее время.

Ваша заявка была отправлена

Специалисты «Сhat Room» свяжутся с вами в ближайшее время.